Hologramy kolekcjonerskie

Twoja legitymacja studencka straciła ważność, a Ty tęsknisz za beztroskimi czasami i chciałbyś z nostalgią zerkać na kolejną naklejkę, przypominając sobie najlepsze czasy? Nie udało Ci się ukończyć studiów, ale chciałbyś chociaż na legitymacji mieć pamiątkę w postaci kolejnych ważnych hologramów? Mamy dla Ciebie naklejki, które idealnie odpowiadają wyglądem oryginalnym hologramom.

Kompletna legitymacja studencka i doktorancka

Nasza oferta to naklejki kolekcjonerskie, które można wkleić w puste pola legitymacji studenckiej lub doktoranckiej. Wszystkie hologramy są identyczne jak oryginalne pod względem wymiarów, kolorystyki oraz grafiki. Prezentujemy naklejki posiadające aktualną ważność.

Naklejka na legitymacje uczelni wyższych

Nasze naklejki na legitymacje są identyczne z tymi hologramami, które są w obiegu na wszystkich uczelniach wyższych w Polsce. Współpracujemy m.in. z uczelniami z: Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław, Katowice, Opole, Szczecin, Białystok, Lublin, Gdynia, Gdańsk, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Toruń, Nowy Sącz, Częstochowa, Bydgoszcz, Kielce, Opole, Rzeszów, Zabrze, Rybnik, Olsztyn, Ruda Śląska, Sosnowiec, Łódź, Bytom, Bielsko-Biała.

 

Zastrzegamy, że wszystkie naklejki z hologramami na legitymację studencką lub doktorancką można użyć tylko w celach kolekcjonerskich. To sposób na przedłużenie wspomnień, a za każde nielegalne użycie naklejek nie ponosimy żadnej odpowiedzialności.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą hologramów kolekcjonerskich na legitymację studencką lub doktorancką.


Najbardziej pożądane hologramy!

Przy zamówieniu hologramów studenckich z najnowszej kolekcji im więcej sztuk tym taniej – nawet 70 zł za sztukę.

Najnowsze produkty

banner